Wypoczynek blisko natury to najlepszy sposób na relaks. Posiadając ogród czy taras możemy zaprojektować miejsce, które będzie dopasowane do naszych potrzeb i pozwoli nam na relaks blisko natury. Aby zaaranżować tę przestrzeń warto rozważyć kupno pergoli ogrodowej uzupełnionej o żaluzje ogrodowe. Pergola pozwoli nam odpoczywać na świeżym powietrzu znacznie przyjemniej i bardziej komfortowo. Jak to możliwe?

Trwa pergola i żaluzje ogrodowe

Pergola to nic innego jak oryginalna konstrukcja, która może być wykorzystywana zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Nowoczesna pergola uzupełniona o żaluzje ogrodowe sprawi, że wypoczynek na świeżym powietrzu będzie przyjemniejszy. Dzięki pergoli możemy skutecznie ochronić się przed silnym promieniowaniem słonecznym, ale również deszczem. Jak to możliwe?

Pergola ogrodowa wznoszona jest modułowo – elementy aluminiowe malowane proszkowo pozwalają na stworzenie stabilnej konstrukcji, na której szczycie umieszczony jest dach. Dach wykonany jest z listew aluminiowych, które mogą obracać się wokół własnej osi. O pozycji aluminiowych lameli decyduje sam użytkownik – decyduje on ile światła wpada  pod pergolę. Lamele w pozycji całkowicie zamkniętej tworzą szczelny dach, przez co pergola może skutecznie chronić nas przed deszczem. 

Żaluzje ogrodowe – skuteczna ochrona przed słońcem, wiatrem i sąsiadami!

Uzupełnieniem pergoli mogą być żaluzje ogrodowe – to nic innego jak osłona boczna dedykowana do pergoli. Żaluzje ogrodowe uchronią nas przed silniejszymi podmuchami wiatru, jak również przed promieniami zachodzącego słońca. Żaluzje założone z kilku stron uniemożliwią również sąsiadom zaglądanie na nasz taras! Żaluzje tworzone są z materiałów syntetycznych wysoce odpornych na działanie wilgoci, ścieranie. Nie tracą one koloru, są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne. 

Author

Comments are closed.

Pin It