Wśród wielu propozycji na zaaranżowanie ogrodu, letnia jadalnia jest jednym z najchętniej wykorzystywanych trendów. W aranżacji takiej przestrzeni pomoże przede wszystkim obszerny stół technorattan, wokół którego gromadzić się będą bliscy. Jak tworzone są meble technorattanowe? Czy są one trwałe?

Dlaczego warto postawić na stół technorattan?

Meble wykonane z technorattanu są dzisiaj najchętniej wybieranymi na polskim rynku. Klienci cenią je za doskonały wygląd, ale również świetne parametry techniczne. Stół technorattan może być punktem centralnym w ogrodzie czy na tarasie – w takim miejscu warto zaaranżować letnią jadalnię, w której spotykać się będziemy z domownikami, sąsiadami, znajomymi. Stół technorattan posiada lekki, aluminiowy stelaż, okrycie mebla tworzy syntetyczna plecionka. Nieporowata struktura plecionki sprawia, że wchłania ona wilgoci, kurzu, jej czyszczenie nie sprawia problemów. Technorattan jest tworzywem wysoce odpornym na promieniowanie UV – oznacza to, że nawet po wielu latach stół technorattan nie będzie płowiał. Uzupełnieniem dla klasycznego stołu technorattanowego będą wygodne fotele i krzesła. Tak zaaranżowana przestrzeń wypoczynkowa

Jak dbać o stół technorattan?

Aby meble takie jak stół technorattan zachowały elegancki wygląd na wiele lat, konieczna jest ich odpowiednia ochrona w czasie jesieni i zimy. Najlepszym sposobem na ochronę stołu z technorattanu jest regularne stosowanie pokrowca ogrodowego. Dedykowane pokrowce tworzone są z tkanin poliestrowych, które chronią przed osadzaniem się kurzu, ale też kondensacją wilgoci. Struktura tkaniny poliestrowej pozwala na swobodną wymianę powietrza. Pokrowce stosować należy poza sezonem, jak również w czasie przedłużającej się nieobecności w domu.

Author

Comments are closed.

Pin It