Przydomowy ogród warto zaaranżować na miejsce wypoczynkowe, z którego razem z domownikami będziemy korzystali w czasie wiosny, lata i wczesnej jesieni. Aby miejsce to zachwycało każdego dnia, warto postawić na praktyczne meble ogrodowe ze schowkiem. Kolekcja mebli ze skrzynią ogrodową z pewnością pozwoli na niebanalną aranżację!

Technorattanowe meble ogrodowe ze schowkiem

Meble technorattanowe są dzisiaj jednymi z najchętniej kupowanych – wynika to nie tylko z dużego wyboru elementów, ale również z faktu, że meble te są trwałe i wykonane z materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Takie meble ogrodowe ze schowkiem pozwolą na funkcjonalną aranżację, dopasowaną zarówno do nowoczesnego, jak i skandynawskiego stylu. Meble technorattanowe dostępne są w wielu kolorach – dzięki temu możliwe jest dopasowanie mebli do już istniejącej aranżacji przestrzeni. W kolekcjach mebli technorattanowych znaleźć można klasyczne sofy, fotele, leżanki ogrodowe. W kolekcjach technorattanowych nie brak również obszernych skrzyń, które doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie przestrzeni ogrodowej. Skrzynie pozwolą na utrzymanie porządku i znalezienie miejsca do przechowywania np. dla koców, pledów czy przyborów ogrodniczych. Technorattanowe meble ogrodowe ze schowkiem to strzał w dziesiątkę!

Jak zbudowane są technorattanowe meble ogrodowe ze schowkiem?

Technorattanowa skrzynia ogrodowa posiada lekki, aluminiowy stelaż, który poprzez malowanie proszkowe zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci, korozji. Wierzch mebla okrywa plecionka technorattanowa. Nieporowata struktura takiej plecionki nie wchłania wilgoci, kurzu i jest zabezpieczona przed działaniem promieniowania UV. Oznacza to, że skrzynia ogrodowa nie płowieje, nawet po wielu latach użytkowania.

Author

Comments are closed.

Pin It