Latem to ogród przejmuje funkcję jadalni. Każdy szczęśliwy posiadacz domu z ogrodem wie, że posiłki serwowane na tarasie zalanym słońcem smakują znacznie lepiej niż jedzone w czterech ścianach. Aby zewnętrzna strefa doskonale spełniała swoje zadanie, nie może zabraknąć w niej wygodnych mebli. Jaki komplet tarasowy pomoże Ci przekształcić zwyczajny taras w tętniącą życiem jadalnię – centrum spotkań całej rodziny? Sprawdź naszą propozycję!

Stylowy komplet tarasowy: stół tekowe i meble rattanowe

Szukasz solidnego, a zarazem efektownego zestawu ogrodowego? Strzałem w dziesiątkę będzie komplet tarasowy składający się z dużego stołu z drewna tekowego i lekkich krzeseł wyplatanych z rattanu. Zestaw mebli z egzotycznych surowców doskonale się prezentuje ustawiony wśród bujnej zieleni. Co ważne, stół z drewna tekowego celująco zdaje egzamin w wymagającym, zewnętrznym środowisku. W odróżnieniu od europejskich gatunków, teczyna nasycona jest kwasem krzemowym i substancjami oleistymi, które nadają jej twardość, wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, na przykład promieniowanie UV, wodę, mróz, wysoką temperaturę, a nawet ostre środki chemiczne.

 Meble rattanowe Vimine dla fanów unikalnego wzornictwa

Komplet tarasowy składający się z solidnego stołu i lekkich, designerskich krzeseł rattanowych znajdziesz w katalogu marki Vimine – producenta wysokiej klasy mebli i dodatków outdoorowych z egzotycznych materiałów. Co ważne, meble rattanowe Vimine wytwarzane są od podstaw ręcznie z ekologicznych surowców. Rattan wykorzystywany do rzemieślniczej produkcji pochodzi z egzotycznych plantacji zrównoważonego rozwoju, natomiast drewno tekowego jest materiałem odzyskanym w procesie recyklingu. 

Author

Comments are closed.

Pin It