Metoda żelowa zdobienia paznokci jest idealnym wyborem przede wszystkim dla tych kobiet, które mają mniejsze lub większe problemy z łamaniem się płytki paznokciowej. Panie, które chcą skorzystać z dobrodziejstwa manicure żelowego powinny wcześniej dowiedzieć się o nim nieco więcej.

Czym tak naprawdę jest manicure żelowy?

Zadbane dłonie są najlepszą wizytówką każdej kobiety, dlatego też warto dokładnie sprawdzić co do zaoferowania ma nowoczesna metoda żelowa zdobienia paznokci. Manicure żelowy wykonywany jest bezpośrednio na samej płytce paznokcia albo tipsie. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby opisywany manicure wykonać na przedłużonym szablonie.

Przy wykonywaniu manicure jak sama nazwa wskazuje wykorzystywany jest specjalny żel, który utwardzany jest za pomocą światła UV. Wspomniany żel znacząco wzmacnia płytkę paznokci, dlatego też z jego dobrodziejstwa korzystają głównie kobiety, które mają łamliwe i kruche paznokcie.

W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji można wybrać nie tylko klasyczne kolory, ale również niesamowity efekt ombre, który w obecnym sezonie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Metoda żelowa zdobienia paznokci pozwala także skorzystać z ozdobnych elementów. Mowa tutaj nie tylko o brokacie i kamyczkach, ale również o diamencikach i niewielkich perełkach.

Jakie największe zalety?

Paznokcie żelowe wyróżniają się nie tylko niespotykaną trwałością, ale również pięknym efektem końcowym. Wiele kobiet decyduje się na manicure żelowy z racji tego, że oferuje on bardzo naturalny wygląd. Efekt końcowy w dużym stopniu zależy od umiejętności i staranności manicurzystki, dlatego też warto rozejrzeć się za porządnym gabinetem kosmetycznym.

Delikatny i elegancki manicure żelowy zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet. Jeżeli chodzi o trwałość to warto wspomnieć o tym, że profesjonalny manicure możne utrzymać się nawet kilka tygodni. Manicure żelowy można także systematycznie uzupełniać, dzięki czemu zawsze prezentować będzie się bardzo okazale.

Dzięki żelowi można uzyskać wymarzoną długość paznokcia. Dobra manicurzystka jest w stanie uzyskać idealny kształt i budowę płytki paznokcia. Opisując największe zalety warto wspomnieć również o bardzo atrakcyjnej cenie. Manicure żelowy wbrew pozorom nie jest drogi, dlatego też każda kobieta może skorzystać z jego olbrzymiego dobrodziejstwa. Ceny wahają się w przedziale od 100 do 250 zł.

Więcej informacji znajdziesz na stronie metoda żelowa zdobienia paznokci.

Author

Comments are closed.

Pin It