Lato kojarzy nam się z wypoczynkiem nad morzem lub jeziorem. W ciepłe dni spędzamy wiele czasu na plaży i odpoczywamy od pracy. Latem odkrywamy najwięcej swojego ciała i często nakładamy kostium kąpielowy.

Jaki kostium kąpielowy wybrać?

Kostiumy kąpielowe są różne, tak samo jak różne są nasze figury oraz upodobania. Niektóre kobiety nie wyobrażają sobie lata bez bikini, a inne szukają pełnego kostiumu kąpielowego, który zakryje ich ewentualne niedoskonałości.

Kostium kąpielowy powinien być dopasowany do naszej figury, ponieważ wtedy będziemy czuć się najbardziej komfortowo. Jeżeli uważamy, że nasze ciało nie jest doskonałe, to raczej nie wybierajmy skąpego bikini. W takiej sytuacji lepiej postawić na modne tankini bądź strój jednoczęściowy, który również może prezentować się bardzo seksownie.

Kostium kąpielowy dla figury trójkąt

Jeśli kobieta posiada typ sylwetki trójkąt, czyli jej cechą charakterystyczną są węższe ramiona i szerokie biodra, to najlepszym kostiumem kąpielowym będzie dla niej taki, który posiada wyraźną górną część. Kobiety o takim typie sylwetki dobrze będą wyglądać w bikini jeśli postawią na marszczoną górę i delikatny dół. Ważne, żeby majtki nie posiadały wysokiego stanu. Dobrze też będzie się prezentować kostium kąpielowy wiązany na szyi.

Jeżeli jesteś przedstawicielką sylwetki nazywanej odwróconym trójkątem, to powinnaś postawić na kostium kąpielowy z wyraźną częścią dolną. W tym przypadku góra stroju powinna być delikatna i w jednym kolorze, a dół kostiumu bardzo wyróżniać.

Kostium kąpielowy dla jabłka

Kobiety posiadające figurę w typie jabłka raczej powinny unikać bikini. W takim kostiumie kąpielowym nie będą prezentować się najlepiej. Bardzo dobrze będą natomiast wyglądać w wyciętym stroju kąpielowym lub w wygodnym tankini. Warto też pomyśleć o modnym ostatnio monokini. W przypadku tego typu figury świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju wyszczuplające stroje kąpielowe, które sprawią, że nasza sylwetka będzie prezentować się dobrze. Nie bójmy się wyszczuplających kostiumów kąpielowych, które są stworzone przecież po to, żebyśmy czuły się pięknie.

Kostium kąpielowy dla przyszłej mamy

W czasie ciąży ciało kobiety zmienia się i jest bardziej wrażliwe, więc kostium kąpielowy powinien być dopasowany do potrzeb przyszłej mamy. Najlepiej sprawdzi się kostium, który jest produkowany z elastycznego materiału. Nie będzie on ściskać brzucha ani wrażliwych piersi, a to ma bardzo duże znaczenie. Przyszłe mamy dobrze prezentują się w bikini i w stroju jednoczęściowym.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kostiumy kąpielowe.

Author

Comments are closed.

Pin It