Tablica cieni na narzędzia to wycięte w piance kontury poszczególnych narzędzi ulokowane w wygodnej skrzyneczce. To świetny sposób na uporządkowane przechowywanie narzędzi, ponieważ każdy z przyrządów ma swoje unikatowe miejsce, do którego jest idealnie dopasowane. Pomoże to zachować warsztat, zakład produkcyjny luk każde inne stanowisko pracy w ładzie i zapewni większe bezpieczeństwo. Użycie specjalnej pianki polietylenowej, która posiada specjalne właściwości, zapewni ochronę również twoim narzędziom.

Jakie korzyści płyną z używania tablicy cieni?

Używanie tablicy cieni w zakładzie pracy przynosi wiele korzyści. Daje możliwość poukładania narzędzi według własnego pomysłu np. według rozmiaru. Dzięki możliwości zastosowania różnego koloru pianek bardzo łatwo rozpoznasz poszczególne przyrządy. Usprawni to pracę i pomoże zaoszczędzić czas na poszukiwanie przedmiotów. Ułatwia to również kontrolę stanu posiadania. Jeżeli dane narzędzie nie znajduje się na odpowiednim miejscu, bardzo szybko zorientujesz się, że uległo ono zniszczeniu lub zgubieniu. Tablice cieni możesz zamówić w dowolnym kształcie i konfiguracji, co pozwoli Ci dostosować jej rozmiar i kształt w zależności od stanowiska pracy. Równie dobrze może wisieć ona na ścianie jak i znaleźć się w szufladzie. Dlatego tablice cieni stanowią bardzo opłacalną inwestycję w bezpieczeństwo, przebieg pracy oraz dbałość o zasoby.

Z czego zrobiona jest tablica cieni?

Do produkcji tablicy cieni w Protective Foam stosujemy niezwykle wytrzymałą, posiadającą właściwości mechaniczne i fizykochemiczne doskonale nadające się do różnego rodzaju opakowań. Szerokie zastosowanie znajduje ona w przemyśle transportowym, coraz częściej zastępując bardziej kruchy styropian. Więcej o właściwościach i zastosowaniu Pianki PE dowiesz się na naszej stronie – https://www.protective-foam.com/pianki-pe/. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Specjalizujemy się w produkcji tablicy cieni i tworzeniu wkładów i opakowań ochronnych – Protective Foam.

Author

Comments are closed.

Pin It tanie-meble.com.pl fotel bujany technorattan záhradný nábytok hliníkový